Britney Spears Intimate Collection Fashion Show

25 września 2014

SONY DSC

Na ten dzień fani Britney Spears czekali wiele lat. W 2010 roku artystka miała odwiedzić Polskę ze swoją trasą koncertową The Circus Starring Britney Spears. Niestety, poprzez ograniczenie umysłowe anglików pracujących w firmie Live Nations koncert się nie odbył (co oczywiście nie znaczy, że polski organizator nie zawiódł – promocja leżała). W końcu udało się! Wczoraj (24 września 2014 roku) gwiazda zawitała do naszego kraju! Jednak nie po to, aby dać przed swoimi fanami show, lecz aby promować swoją pierwszą w życiu kolekcję bielizny Intimate Collection by Britney Spears, za której dystrybucję w Polsce odpowiadać będzie sieć sklepów GATTA.

Również ten oto producent odpowiedzialny był za zrobienie fanom niespodzianki i zaproszenie artystki do Polski. Gwiazda pojawiła się na otwarciu salonu GATTA w Złotych Tarasach w Warszawie i opowiedziała o efekcie swojej prawie 2 letniej pracy.

SONY DSC

Po otrzymaniu zaproszenia na show oczywiście nie mogło i mnie tam zabraknąć. O godzinie 6:30 wyruszyłem z Gdańska. Do Warszawy dojechałem o 11:30 i od razu kierowałem się do Złotych Tarasów by ogarnąć co gdzie i kiedy. Około godziny 15:00 na poziomie 0 przed salonem Gatta pojawiły się blogerki Maffashion oraz Jessica Mercedes, które rozgrzewały publiczność. Były tak zestresowane, że ledwo trzymały telefony komórkowe fanów, podczas robienia sobie z nimi zdjęć, w rękach. Sama Julka przyznała, że stresuje się tak bardzo, że nie ogarnia.

SONY DSC

Po 20 minutach rozpoczął się pokaz mody, który trwał zaledwie niecałe 3 minuty, a chwilę później, po ogromie okrzyków fanów, pojawiła się we własnej osobie sama Britney Spears! Fani o mało co nie mdleli! Ale to nie koniec niespodzianek jakie gwiazda przygotowała dla swoich fanów. Podczas pobytu w Londynie rozdała tylko 3 autografy. W Polsce nie miała rozdać ani jednego, a hostessy miały rozdawać podpisane wcześniej zdjęcia. Britney jednak zmieniła nogi w watę nie jednego z fanów – przez 10 min chodziła i z uśmiechem na twarzy rozdawała podpisy na zdjęciach, płytach, plakatach, a nawet na ciele niektórych fanów. Mnie również spotkała ta przyjemność otrzymania autografu na płycie i nie zaprzeczę, że jest to najcenniejszy autograf w mojej kolekcji!

10653336_730871106949262_2280419706914806981_n

Na koniec Britney zapozowała na ściance wraz ze wszystkimi modelkami ubranymi w jej kolekcję oraz… tym razem to Polska ją zaskoczyła, a dokładniej Doda. Piosenkarka pojawiła się na pokazie i wręczyła Britney bursztynowy wysiorek. Po podziękowaniu, Britney uciekła do salonu Gatta, podziękowania za zaproszenie, pożegnanie i odjechała do hotelu, a chwilę później na lotnisko. Cała wizyta trwała zaledwie kilka godzin. A ja wyruszyłem na stare miasto w celu dalszego fotografowania Warszawy.

To był pierwszy pokaz mody w moim życiu i cieszę się, że z udziałem takiej gwiazdy! Niezapomniane przeżycie i spełnienie dziecięcych marzeń!

UWAGA! Gdyby ktoś z osób uczestniczących w wydarzeniu znalazł się na którymś ze zdjęć i chciałby uzyskać je na pamiątkę w pełnym formacie, zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail dzendrus@gmail.com

Wypowiedz się!

You Might Also Like