Celebrity Splash – w studio nagraniowym

30 marca 2015

Jak już pisałem wcześniej, głównym powodem wyjazdu do Poznania była wizyta w studio nagraniowym programu Celebrity Splash, które stworzono na terenie Term Maltańskich. Wybrałem się tam z grupką przyjaciół. Na miejsce przybyliśmy ok 17:00. Wymiana wejściówek na opaski na rękę i marsz na miejsca. Takiego tłumu dawno nie widziałem! Ponad 2000 ludzi na widowni, masa reflektorów, 11 kamer i około 30-35 stopni temperatury! Pomijając miejsce, w którym się znaleźliśmy, a które było dodatkowo nagrzewane dla artystów, to oczywiście reflektory robiły swoje.

SONY DSC

Nie była to moja pierwsza wizyta na planie produkcji telewizji Polsat (wcześniej wielokrotnie gościłem w programie Jak Oni Śpiewają), więc wiedziałem mniej więcej jak to będzie wyglądać. Pan prowadzący widownię przez program, nazywany przeze mnie wodzirejem, był nawet ten sam co w JOŚ. Na planie pojawił się nawet producent programu Rinke Rooyens. Podczas nagrań publiczność była obserwowana i wynagradzana zaproszeniami na Taniec z Gwiazdami.

SONY DSC

Poobserwowaliśmy nędzne zachowania niektórych z gwiazd, pooglądaliśmy skoki do wody i dramat w oczach uczestników przed skokami, posłuchaliśmy bezsensownego gadania Pani Stenki, i pojechaliśmy na kolację 🙂 Na sushi za 15 zł. O wynikach programu dowiedziałem się dziś rano z Pudelka. Nie wyobrażam sobie wychodzić, a co dopiero wyjeżdżać z miejsca, gdzie ponad 2000 os przyjechało samochodami 🙂 Aczkolwiek jedno trzeba przyznać telewizji Polsat – tym razem zadbali o publiczność – na miejscu można było nawet kupić lody by ochłodzić się trochę.

Wypowiedz się!

You Might Also Like