Celine Dion – My Love

8 października 2014

10406430_10154661197865447_4348144861006982279_n

Jak już wcześniej pisałem – zapowiada się pracowity dla mnie okres. Do końca dogadałem warunki mojej współpracy z Impresariatem 34art.pl i bardzo się cieszę z tego kroku! Jak zawsze dobry! Jedni mówią, że szalony, inni, że nie wie czego chce tak często podejmując nowe wyzwania… ja wiem, że doskonale wiem czego chcę i wiem, że każda decyzja którą podejmuję jest dobra… dla mnie 🙂 Jak to mówią moi rodzice i moi przyjaciele – jestem księciem – może we własnym świecie, ale nie zamierzam go opuszczać bo mi w nim dobrze! 🙂

 

You’re here there’s nothing I fear And I know that my heart will go on We’ll stay forever this way You are safe in my heart and My heart will go on and onr content here.

 

Dziś po pracy wybrałem się do Galerii Bałtyckiej, gdzie spotkałem się z dwoma wspaniałymi kobietami, z którymi zjadłem później pyszny obiad. Wcześniej byłem na małych zakupach. Może nie każdy z Was wie, ale z trudem leczę się wewnetrznie z mojego zakupoholizmu (jedno z wyzwań w tym miesiącu), choć nie przeczę, że to czasowe w imię wyższych celów, ponieważ zakupy kocham <3 Z ciuchów oczywiście nic nie ma gdy coś jest potrzebne, a poszukuję ciekawej czapki na zimę, więc wszedłem do Saturna. On mnie nigdy nie zawiedzie! No i się zaczęło… na płytach… tu przecena! Tam przecena! Tu za 19,99, tam za 19,99 tu 2 w cenie 1… OMG!!!! Mój mózg w takich chwilach widzi miliony transakcji, miliony zakupów i miliony uciekające z konta! Decyzja była trudna, ale postanowiłem, że zakupię tylko jedną płytę. Padło na Celine Dion – My Love Essential collection. I to był bardzo dobry wybór!

Luksusowo i pieknie wydana płyta weszła w moje posiadanie. Ale jak to mówią, liczy się wnętrze nie wygląd (podobno, choć ja tej zasadzie nie ufam). Wnętrze równie piękne. Zbiór najwiekszych hitów Celine Dion. Pomyślicie – co za debil… przecież można ściągnąć wszystkie te piosenki i dowolnie dobrać sobie swoje ulubione… – co kto lubi 🙂 Za płytę dałem 19,99 zł więc Saturn jak zawsze najlepszym sklepem!

Wypowiedz się!

You Might Also Like