HO HO HO

23 grudnia 2014

SONY DSC

Idą święta! Nie lubię świąt. Ludzie siedzą przy stołach, żrą jak świnie, udają iście religijnych i oglądają Kevina. A tak na prawdę jeden drugiemu nóż w plecy by wbił gdyby mógł. Ultrakatolicy. No oczywiście nie wszyscy, ale w większości. No dobrze. Większość z Was zapewne lubi święta, a raczej lubi prezenty. No bo co to za święta, gdy nie ma śniegu? Równie dobrze Coca Cola mogła by reklamować swoje produkty wykreowanym przez nich czerwonym Mikołajem na czarnym asfalcie autostrady.

W moim domu prezenty zostały rozdane już niespełna miesiąc temu. Ja dostałem teleobiektyw – a co tam! Pochwalę się. A co mi tam! Rodzice o mnie zadbali, jak zawsze zresztą. Choinka też już ubrana. Tyle mi do szczęścia w święta potrzeba. By nie być niewolnikiem programu telewizyjnego, Kevina w tym roku zakupiłem na DVD 🙂 Obie części.

Moje święta pogrążone są w żałobie rozbitego auta i (najświeższa informacja z wczoraj) uszkodzonego iPhone ;/ Pocieszam się planowanym wyjazdem do Dubaju w przyszłym roku. Dobrze, że aparat cały (odpukać) bo inaczej nie byłoby po co lecieć.

A poniżej widok, który urzekł moją osobę do takiego stopnia, że aż musiałem go uwiecznić tworząc ten krótki filmik.

Na koniec, pomimo, że nie lubię świąt, chciałbym życzyć Wam, byście ten okres spędzili radośnie i rodzinnie.

SONY DSC

Wypowiedz się!

You Might Also Like