Ja Wam pokażę!

19 stycznia 2016

SONY DSC

O dziwo tytuł tym razem wskazywać nie będzie na moją zajebistość, a na serial, który od paru dni uprzyjemnia mi wieczory. Mowa tu oczywiście o ekranizacji hitu Katarzyny Grocholi „Ja Wam pokażę”. Książka jest kontynuacją „Nigdy w życiu”. W związku z tym, że za książkami nie za bardzo przepadam – choć z mojego życia mógłbym stworzyć niezłą komedię, a może i nawet dramat – zasiadłem do serialu.

SONY DSC

Nie jest on wcale lekki – na całe szczęście, ponieważ lekkie filmy zazwyczaj są po prostu głupie. Pokazuje on problemu, z którymi na codzień spotyka się wielu z Was. Ja się nie spotykam z takimi. Mam trochę inne. Najważniejsze, że wgl je mam. To trochę jak z popełnianiem błędów – nie popełnia ich ten, kto nic nie robi.

SONY DSC

A teraz trochę w nawiązaniu do tego co robię – przygotowuję się do czegoś, co zaskoczy większość z Was. Krótko mówiąc dużo pracuję. Cieszę się z niewielkich sukcesów, jakie odnoszą moje filmy na YouTube. Na przykład Travel to the Palm Island in Dubai ma już prawie 4700 wyświetleń. Niedawno byłem też na zakupach, ale o tym więcej w kolejnym poście. Żeby umilić Wam czekanie na kolejny post, co mam nadzieję nie będzie trwało bardzo długo, zostawiam Was z moją twórczością powstałą na sobotnim spacerze z rodzicami. Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Wypowiedz się!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply