Katarzyna Żak „Bardzo przyjemnie jest żyć”

24 stycznia 2016

22.01 miała miejsc premiera drugiej płyty Katarzyny Żak. Coraz bardziej popularnym jest, że aktorki zaczynają śpiewać. Często robią to lepiej od wszystkich znanych nam gwiazdeczek muzycznych polskich, a nawet gwiazd światowej sławy.

Z Panią Kasią znamy się dobrych parę lat i wiem, że jest to bardziej spełnienie marzeń i chęć zrobienia czegoś fajnego dla samej siebie, niż chęć zostania kolejną Edytą Górniak czy Justyną Steczkowską (choć one podjęły słuszną decyzję wychodząc z teatru do studia nagrań).

Na płycie znajduje się 13 piosenek… pechowa, czy szczęśliwa trzynastka? ;> To zależy… część piosenek jest radosnych, żywych, część melancholijnych o życiu, które szybko przemija. Trochę o modzie, trochę o życiu gwiazd. Na całe szczęście nie jest to składowisko bzdetów o miłości (zazwyczaj nieszczęśliwej).

A kto pomagał przy tworzeniu? Największe nazwiska polskiej muzyki – Wojciech Młynarski, Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus, Witold Cisło, Magda Czapińska, Hadrian Tabęcki, Piotr Malicki, Bartłomiej Krauz i jeszcze paru innych.  Producent wykonawczy – moja przyjaciółka Pani Małgorzata Matusiak, przy takim aniele stróżu płyta nie mogła wyjść inaczej. Oczywiście, nie nadaje się ona do ćwiczenia na siłowni, ale jest idealna, jeśli chcemy poleżeć z zamkniętymi oczami i odpłynąć przy wspaniałej muzyce.

Serdecznie zapraszam do wybranych salonów Empik na zakupy, a mieszkańców Warszawy (i nie tylko) na premierowy koncert 25 stycznia w Klubie Hybrydy. Ja niestety osobiście nie będę mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu z powodu innych zobowiązań w Trójmieście, ale wierzę, że będzie to niesamowite doświadczenie dla wszystkich tam obecnych!

bardzo-przyjemnie-jest-żyć

Pani Kasiu – jeszcze raz dziękuję za wspaniałą płytę!

Wypowiedz się!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply