Koncert INNA w Łodzi

27 listopada 2016

INNA – 30-letnia rumuńska wokalistka, która światową sławę zyskała dzięki takim hitom jak m.in. Hot i Deja Vu – jest dość częstym gościem w Polsce. Niestety, za każdym razem przegapiałem okazję by usłyszeć jej występ na żywo. Tym razem jednak było inaczej. Pewnego wieczoru postanowiłem poszukać, kiedy w Polsce planowany jest najbliższy koncert INNA. Okazało się, że 11.11.2016 r. w Łodzi na Atlas Arenie. Problem był jeden – INNA miała być gwiazdą wieczoru podczas 5-godzinnej gali Disco Polo!

Postanowiłem zacisnąć zęby, kupić bilet i pojechać do Łodzi. Było warto! Zobaczyłem na żywo jedną z bardziej utalentowanych wokalistek, jakie w tej chwili robią karierę na światowej scenie muzycznej, a przy okazji wybawiłem się w rytmach disco polo.

SONY DSC

Jedyne co mnie zaskoczyło, to reakcje widzów – podczas koncertów disco cała hala pękała w szwach, gdy na scenę wszedł Weekend, Zenek czy też Boys, trybuna cała się trzęsła. Gdy na scenie pojawiła się INNA – światowej sławy gwiazda – widownia w połowie opustoszała.

Cały koncert wyemitowany zostanie w sylwestrową noc na kanale PoloTV.

Wypowiedz się!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply