Donatan i Maryla Rodowicz – Pełnia

4 czerwca 2015

Nie bez powodów tytuł tego postu nazywa się tak jak się nazywa. Nie tylko dlatego, że przedwczoraj o 14:00 miała premierę najnowsza produkcja Donatana we współpracy z Marylą Rodowicz – Pełnia. Również dlatego, ponieważ wczorajszego wieczoru pełnię oglądałem nad morze. Ale od początku!

Teledysk do piosenki Donatana i Maryli odzwierciedla jej nadchodzące 70. urodziny. Co prawda w teledysku Maryla ma 700 lat, ale chodzi o to samo – o jej nieśmiertelność zarówno w muzyce (świat rzeczywisty) jak i w życiu (teledysk). Więcej o teledysku możecie posłuchać TUTAJ.

Oczywiście premiera teledysku miała jak najbardziej zbiec się z pełnią w czasie rzeczywistym i prawie się to udało! Wczorajszego wieczoru mogliśmy obserwować ją na niebie. W zasadzie to nie ma z czego się cieszyć, ponieważ ja podczas pełni nie mogę zasnąć. Przewracam się z boku na bok w łóżku.

SONY DSC

Wczoraj jednak wybrałem się wieczorem na spacer – zaczęliśmy oczywiście od Starbucks i waniliowym latte na wynos. Wraz z napojami kierowaliśmy się w stronę portu jachtowego w Gdyni. Tam spędziliśmy chwilę. Następnie obraliśmy kierunek Contrast Cafe, gdzie już do zachodu słońca w rytmach muzyki latynoskiej oglądaliśmy pełnię księżyca, morze i beztrosko bawiące się nawalone bądź zjarane dzieci na plaży.

SONY DSC

Do domu dotarłem około godziny 23:00, czyli wcale nie tak późno, i w duchu przeżywałem sukces, jaki Pameli i moja strona Tujestsmacznie.pl odniosła w przeciągu dwóch miesięcy 🙂

Wypowiedz się!

You Might Also Like

  • Ania 3 sierpnia 2015 at 15:43

    Kocham Twoje zdjęcia Pam <3

    • Dzendrus 3 sierpnia 2015 at 20:29

      Moja pierwsza fanka! Dziękuję :*