Poznań Again

29 marca 2015

Troche mnie wywialo :) #dzendrus #poznan #poznań #railway #station #railwaystation #dworzec #trip #tour #travel #instatravel #pkp #intercity #citycentre #citycenter #evening #friends #train #pociag #podroze #wielkopolskie

Podróży początek – pierwszy wyjazd – kierunek Poznań! W końcu udało mi się znaleźć chwilę wolnego by odwiedzić moich przyjaciół w Poznaniu. Z początku chcieliśmy wyskoczyć do Term Maltańskich by się trochę zrelaksować. Jednak po drodze zrodził się pomysł wzięcia udziału w programie Polsatu – Celebrity Splash, który właśnie odbywa się w Termach.

Tak więc się stało. Swoją podróż do Poznania rozpocząłem w piątek zaraz po pracy. Ku mojemu zdziwieniu, odbyła się ona w pociągu niesamowicie nowoczesnym i czystym. Niestety, był to piątek, więc przedziały były dość przepełnione. Na całe szczęście istnieje WARS, w którym postanowiłem spróbować ciasta – faktycznie pyszne! I całkiem niedrogie. Trzy godziny i dwadzieścia minut zleciały jak trzy godziny i trzydzieści minut. Po wyjściu z pociągu nie było czasu na odpoczynek. Do Poznania dotarłem ok 20:30 a już na 21:00 umówiony byłem na spotkanie zawodowe w Teatrze Apollo. W międzyczasie udało mi się zrobić szybkie zakupy w Rossmannie.

Po spotkaniu nadszedł w końcu czas dla przyjaciół. Kolacja z Ini i z Bartkiem, a później długie rozmowy z obiema Magdami. Czas na sen nadszedł ok 2 w nocy. W końcu sobota zapowiadała się jeszcze intensywniej. Dobranoc!

 

Wypowiedz się!

You Might Also Like