Browsing Category

Teatr

(Nie)kulturalny wyjazd do Warszawy

28 stycznia 2017

Dawno planowany, w końcu zrealizowany – wypad do Teatru Roma w Warszawie na ich flagowy spektakl „Mamma Mia!” – odhaczone. Ale od początku! Jako miłośnik taniego podróżowania, tym razem do Warszawy poleciałem samolotem – bilety na Ryanair za 20 zł w obie strony. Obecnie, jest to najlepsza opcja na dotarcie z Gdańska do stolicy, ponieważ samoloty lądują na lotnisku Chopina, nie na Modlinie.

Wystarczy wsiąść w SKM, 20 min i jesteśmy w centrum. Myślicie, że to takie proste? Nic bardziej mylnego! Chwilę przed moją końcową stacją, ja i mój bilet zostaliśmy skontrolowani. Okazało się, że bilet jest nieważny 4 min. Wynikało to z tego, że pociąg stał na stacji początkowej, a ja skasowałem bilet „niezwłocznie po wejściu do pociągu” zgodnie regulaminem. Ta uczciwość kosztowała mnie 165 zł. Dobry początek 🙂

Nie pozwoliłem sobie jednak zepsuć pobytu. Złe początki wynagrodził mi dobry widok w pokoju na 24 piętrze hotelu Novotel Centrum. Tzn na pewno tak by było gdyby widok było widać. Niestety, mgła miała inne plany. No ale od czego jest wyobraźnia!

Szybkie zakupy na których nic nie kupiłem, pyszny obiad w Aioli i spacer z dobrą znajomą z Warszawy, pączki w Dunkin Donuts i chwila relaksu przed spektaklem.

Jeśli chodzi o sam spektakl – nie było to do końca to czego się spodziewałem. Nie wiem dokładnie jak to określić. Po prostu, moje wyobrażenie było inne, jednak czegoś brakowało…

Jak widzicie, ten post jest w nieco innej odsłonie niż wszystkie – łączone zdjęcia mniejszego formatu. Wszystkie tym razem wykonane zostały nie lustrzanką, a iPhone 7.

Tu jest smacznie

12 kwietnia 2015

Moi drodzy! Mam ogromną przyjemność przedstawić Wam mój najnowszy projekt stworzony wraz z moją przyjaciółką – Anią. Tu jest smacznie – nowa strona, która ma na celu przybliżyć mieszkańcom Trójmiasta dobrą kuchnię, bądź przestrzec ich przed rozstrojem żołądka. Dodatkowo zaplanowaliśmy parę atrakcji, które mam nadzieję, zachęcą Was do częstego odwiedzania! Zapraszam!

tujestsmacznie