Toruń by night

16 września 2014

SONY DSC

W niedzielę po przebudzeniu się, uznałem wraz z moją mamą, że należy się wybrać do Torunia. Początkowym pretekstem były zdjęcia miasta po zmierzchu. Ale oczywiście nie był to wystarczający powód. Doszły do tego zakupy w jakimś centrum handlowym i było idealnie!

Torun_Plaza

Zasiadłem przed komputerem, poszperałem w Internecie i znalazłem centrum handlowe idealne dla mnie – Toruń Plaza. Wszystkie sklepy zlokalizowane w jednym miejscu. Po obiedzie czas na szybką drzemkę, a o godz. 15:30 wyruszyliśmy w naszą podróż. Bez większych problemów po 1h 20 min jazdy dotarliśmy do Toruń Plaza. Centrum handlowe – przepiękne! Co mnie najbardziej zaciekawiło to prawdziwe palmy! Do tego doszła przemiła obsługa w każdym ze sklepów i zakupy udane – spodnie i buty!

SONY DSC

Po 3h zakupów wyruszyliśmy w kierunku Starego Rynku i poszukiwania jedzenia. Niestety, nasza restauracja chińska, którą stropiliśmy będąc w Toruniu ostatnim razem, była zamknięta. Zdecydowaliśmy się na Sphinx (za którym osobiście nie przepadam zw względu na bardzo niski poziom obsługi klienta, lecz tym razem wyjątkowo mam dobre wspomnienia z tej restauracji). Ja zamówiłem oczywiście Sharmę, natomiast moja mama jakieś dziwne rzeczy z sosem kurkowym, który był całkiem niezły.

SONY DSC

Po udanym posiłku przyszedł czas na ciężką pracę twórczą – zdjęcia. Przeszliśmy cały Stary Rynek w poszukiwaniu ciekawych obiektów do uchwycenia. Moją uwagę przykuł most, który padł ofiarą mojego aparatu, a następnie widok Rynku z mostu – coś niesamowitego. Na sam koniec szybki ujęcie mostu ze środka jezdni i kierunek auto. Do domu dotarliśmy zmęczeni ok. 1:30 ale było warto się trochę poświęcić

Wypowiedz się!

You Might Also Like