Upadłe Anioły

19 marca 2015

Z serii ciezkiego zycia: po premierze Upadle Anioly zdjecie z Maja Ostaszewska to Must Have! #dzendrus #teatr #stage #backstage #makingof #majaostaszewska #upadleanioly #angels #work #job #actress #actor #gdynia #muzyczny #teatr #teatrmuzyczny #theatre #musthave #instaboy #instaboys #boy #boys #banan #banana #bananablog #bananaboy #bananalife #bananastyle

Dość kulturalnie się tu zrobiło! W poniedziałek miałem przyjemność obejrzeć spektakl Upadłe Anioły w reżyserii Krystyny Jandy w rolach głównych Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska. Po raz pierwszy te dwie aktorki widziałem na żywo na scenach teatru i jestem zachwycony! Obie aktorki są niesamowite w tym co robią!

Spektakl podzielony jest na 3 akty. Całość tworzy ciekawą historię, która dzięki przerwą nie dłuży się. Najśmieszniejszy był drugi akt, w którym aktorki pokazały prawdziwą sztukę aktorstwa łącznie z akrobatyką na meblach domowych. Sztuka jest bardzo kobieca, jednak panowie, tak jak i ja, znajdą na niej również coś dla siebie. Zwłaszcza siedząc w pierwszych rzędach.

Wypowiedz się!

You Might Also Like