My life is brilliant, my love is pure

1 marca 2015

You better work bitch! My life is brilliant my love is pure ^^ #dzendrus #workout #gym #healthy #health #healthystyle #healthylife #lifestyle #boy #boys #polishboy #polishboys #instaboy #instaboys #gymboy #gymboys #jatomi #pure #klif #chklif #silownia #chlopak #zdrowie #trening #selfie

Jak widać nie tylko ciężko pracuję od poniedziałku do piątku, ale i również w weekendy. Sobota już o 8:00 zameldowałem się na uczelni na zajęciach. Siedziałem tam do ok 14. Podczas tego czasu udało mi się zaliczyć zaległy egzamin na 4. Później obiad, obowiązkowa drzemka i zakupy! Trzeba było świętować zaliczony egzamin. Oczywiście, jak na króla promocji przystało, zakupiłem 2 koszule każda po 29,99 od czego należy jeszcze odjąć 30%! Nie zabrakło wizyty w Starbucks! Przerażające, choć bardzo miłe jest to, że moje imię na kubku ląduje już bez wcześniejszego zapytania „Twoje imię?”. Dodatkowo spotkała mnie przemiła niespodzianka – zdjęcia, które wylądują na ścianie „nasi ulubieńcy” w Starbucks w Rivierze 🙂 Nie mogę się doczekać!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Niedziela minęła równie aktywnie. Pobudka o 6:00, szybkie śniadanie, ogarnięcie się, a następnie realizacja napiętego planu dnia: myjnia samochodowa, siłownia, sprzątanie auta, obiad, drzemka i dalsza walka z odkurzaczem czyli sprzątanie pokoju, co nie było łatwą sprawą. Teraz już na całe szczęście nastał wieczór i wyjście z przyjaciółką z Poznania.

Do zobaczenia na ścianie w Starbucks!

Wypowiedz się!

You Might Also Like