Zakupy biletu – MJM Prestige

23 stycznia 2015

Tak, tak moi drodzy! Trzeba się pochwalić. Żebyście nie myśleli, że moje życie stało się nudne czy zwolniło tempa. To był chyba najszybszy zakup biletu na koncert jaki mi się w życiu trafił. Nie mówię o podjęciu decyzji o kupnie, lecz o samym zakupie. Na koncerty Madonny, Lady Gaga, Britney Spears od razu w dniu, w którym dowiedziałem się, że będzie koncert wiedziałem, że i ja na nim będę. Ale znalezienie osoby, która się ze mną wybierze to wcale nie łatwa sprawa.

Parę dni temu buszując w Internecie śmignęła mi przed oczami reklama koncertu Anastacia. No myślę sobie „znów pewnie jakiś koncert w Berlinie albo w Londynie mi reklamują”. Jak się okazało, koncert ten będzie 18 kwietnia w warszawskiej Stodole. Moja mama podłapała pomysł, i już na następny dzień zakupiliśmy bilety! Dotarły one do mnie na następny dzień. Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na koncert!

Bileciki przyszly! W jeden dzien zamawiasz w drugi juz sa! Niesamowite! #dzendrus #anastacia #concert #koncert #live #nazywo #music #muzyka #tickets #mjm #prestige #mjmprestige #imprezy #imprezyprestige #party #happy #jaramsie #gdynia #bilety #klubstodola #stodola #warszawa #warsaw

Wypowiedz się!

You Might Also Like