ZAZ ON TOUR – koncert w Sopocie

17 czerwca 2016

ZAZ, francuska wokalistka, po raz kolejny odwiedziła Polskę. Tym razem, by dać 2 koncerty: 15.06 – Kraków, 16.06 – Sopot. Ten drugi dane mi było zobaczyć. Początkowo koncert miał się rozpocząć o 20:00, jednak z powodu odwołania samolotu na trasie Kraków-Warszawa, rozpoczęcie przesunięto na godzinę 21:30. Równo o tej godzinie na widowni zapadła ciemność, a na scenie pojawiła się zjawiskowa ZAZ.

Wokalistka, poza utworami z najnowszej płyty, zagrała swoje największe hity porywając nimi sopocką publiczność. Wizualizacje i światło, wyprodukowane przez firmę Setlight hipnotyzowały widza. Pomimo, że tego wieczoru Polska grała mecz z Niemcami, widownia była prawie cała wypełniona. Ale i na mecz sposób się znajdzie. Świetnym przykładem na to może być parka siedząca za mną – on oglądał mecz na telefonie, ona ZAZ na scenie.

Zabawę popsuła wszystkim nadgorliwa ochrona, która dyskutowała z każdym widzem po kolei na temat tego, gdzie stoi, jednak znalazł się śmiałek, który zdążył pocałować Zaz w rękę, gdy ta schodziła ze sceny do fanów. Końcem końców i tak większość widzów stała pod samą sceną. Pytanie – był sens prowadzenia dyskusji i denerwowania widzów, którzy chcieli spędzić miły wieczór?

Wypowiedz się!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply